Pokračování mého příběhu ….." ještě není konec".

Dobrý den všem už je to dlouho co jsem psala na tyto stránky. Naposledy snad  když jsem v létě měla jít na důležité vyšetření po transplantaci a ozařování.

 

Na PET CT se objevilo nově pozitivní ložisko tak následovaly chemoterapie záchranný, který ale vůbec nezabraly potom zkusili jiný chemoterapie, že je to na jiný typ nádoru, ale mohly by mi zabrat.

Ty také nezabraly a nyní mám nádorovou uzlinu v plicích velikosti 15x13 cm na pravé plíci taky o něco menší nález a začala se mi tvořit pod bránicí na stěně žaludku 1 cm nádorová uzlina.

 

Nyní beru léky dexamethason, aby se mi to bujení alespoň zastavilo. Tak jsem se tedy obrátila na čínskou a tibetskou medicínu. Z čínský na antilipidový čaj, ikan a chitosan a z tibetské medicíny  na EPAM.

 

Tak doufám že mi to pomůže, že zatím vyvinou další druh léčby. Toto je můj už 3. příběh pro lidi co by nevěděli tak se léčím s non-hodgkin. lymfomem.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře  

 
0 # :-)Jana 2011-02-03 13:51
Ahoj Verunko. Neznáme se sice osobně, ale poctivě jsem četla se zájmem všechny tvoje psané příběhy. Já sama jsem se svojí diagnózu dozvěděla v březnu 2007 (rakovina prsu). Jsem sice o něco starší (1975), ale i tak to byla hodně nečekaná zpráva a pořádná rána. Nevím, co bych ti měla vlastně říct, protože mi nějak došla slova. Věřím ale v energie, a proto ti z Mladé Boleslavi posílám hóóóódně pozitivní energie, pozitivních myšlenek a síly do dalších dní.
Odpovědět
 
 
0 # veru86 2011-02-08 11:24
věřit v nic jinýho nedoufám...byli nky mají velkou sílu a přeci tato nemoc je o psychice... sama jsem se o tom přesvědčila.DOu fám že se také uzdravíte. Protože já stoprocentně ano! Bylinky typu TIENS,PEAM dělají zázraky
Odpovědět
 
 
0 # verunkoanza 2011-05-08 15:03
... tak jak jste na tom? pořád čekám na vaše pokračování...
Odpovědět
 
 
+1 # Odp.: Pokračování mého příběhu ….." ještě není konec". vivi 2011-06-15 10:46
bohužel Verunka Vám už neodepíše :-( 24.3 nad ní nemoc vyhrála :-(
Odpovědět
 
 
0 # anza 2011-06-21 12:21
:-(((
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.