Výsledky vyšetření

Opět všechny zdravím.

V pátek 18.3.jsem podstoupila v Praze na Karláku PET-CT sestra mi napíchla kanylu, odvedla mě do boxu č.1 taková malinkatá místnůstka s lehátkem, dekou a stojanem s kelímkem s roztokem na pití. Dveře se zavíraly a otvíraly mačkáním zeleného tlačítka. Pak přišel lékař, vyplnili jsme dotazník a vpustil mi do žíly radioaktivní látku.

Hodinku jsem tam pak ležela a popíjela roztok-chuť jako obyčejná voda. Vedle byla paní po chemoterapii a pořád zvracela Cry potom mě zavolala sestřička mikrofonem, abych si došla na wc a hned jsem šla na vyšetření. Trvalo asi 24 minut, lehátko jezdilo pod přístrojem s kamerou. Pak jsem si došla ještě na rtg srdce a plic.

No a dnes jsem si byla v Praze v poliklinice pro výsledky u pana doktora Pytlíka. Výsledky byly dobré s velmi příznivou prognózou. Diagnoza:Histiocytoza Langerhansenových buněk stádium 3A-uzlinová forma. Uzliny objevilo PET v tříslech, u hrudníku, v podpaží, v prsech. Zatím mě budou pouze sledovat bez léčby. Další PET CT mám v září a také odběry krve. Budou mě sledovat každý půl rok a pak jednou za rok. Kdyby se nemoc rozšířila na další orgány, tak mi bude nasazena chemoterapie.

Přeji Vám všem hodně síly na boj s nemocemi, děkuji Vám za podporu a přeji krásné jaroSmile

s pozdravem Naďa

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.